🇦🇹 Diesel 1,64 € Natural 95 1,66 € 🇨🇿 Diesel 37,21 Kč Natural 95 39,73 Kč 🇩🇪 Diesel 1,66 € Natural 95 1,84 € 🇫🇷 Diesel 1,68 € Natural 95 1,84 € 🇭🇷 Diesel 1,38 € Natural 95 1,47 € 🇭🇺 Diesel 598,70 HUF Natural 95 602,40 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,85 € 🇵🇱 Diesel 6,56 PLN Natural 95 6,61 PLN 🇸🇮 Diesel 1,46 € Natural 95 1,47 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,63 € 🇦🇹 Diesel 1,64 € Natural 95 1,66 € 🇨🇿 Diesel 37,21 Kč Natural 95 39,73 Kč 🇩🇪 Diesel 1,66 € Natural 95 1,84 € 🇫🇷 Diesel 1,68 € Natural 95 1,84 € 🇭🇷 Diesel 1,38 € Natural 95 1,47 € 🇭🇺 Diesel 598,70 HUF Natural 95 602,40 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,85 € 🇵🇱 Diesel 6,56 PLN Natural 95 6,61 PLN 🇸🇮 Diesel 1,46 € Natural 95 1,47 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,63 €

Řidič sk. C střídač - pouze ranní směna, stabilní zaměstnání

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C řidič motorového vozidla

Recovera Využití zdrojů a.s.

Napajedelská 1552, Otrokovice

28 000 - 30 000 Kč

plný úvazek

Co Vás čeká?

  • budete svážet odpad
  • budete řídit různé typy nákladních aut (svozové vozidlo, vlaník, řetězový, hákový nosič)
  • budete se starat o svěřené vozidlo

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • vlastní ŘP sk. C
  • má platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
  • má zkušenosti

V případě, že budete mít ŘP sk. E a platné oprávnění ADR bude to jen výhoda.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
  • možnost prodloužení smlouvy na neurčito
  • mzdu za základní hodiny 28-30 tisíc Kč hrubého/měsíc
  • možnost domluvy na placených přesčasech
  • práci pouze na ranní směnu, od 6:00
  • dostupnost pracoviště MHD
  • naší prioritou jsou mimo jiné: bezpečnost našich zaměstnanců, dlouhodobé úvazky, přímé a férové jednání, vztah k životnímu prostředí
  • nástup Vám umožníme ihned, pokud to bude možné z Vaší strany

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky v hodnotě 110 Kč,
  • kafetérii,
  • občerstvení na pracovišti,
  • pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění,
  • zaměstnanecké akciové programy,
  • věrnostní odměny za odpracované roky,
  • MEDDI - lékař na telefonu (i pro rodinné příslušníky),
  • záchranná síť pro zaměstnance v tíživé situaci,
  • zaměstnanecké slevy a výhody - telefonické služby, zvýhodněné tankování, CCS karta a další

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud vlastníte potřebná oprávnění, odpovězte na tento inzerát, přiložte životopis a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.

Informace o nabídce Řidič sk. C střídač - pouze ranní směna, stabilní zaměstnání

Zaměstnavatel: Recovera Využití zdrojů a.s.
Místo pracoviště: Napajedelská 1552, Otrokovice, Zlínský kraj
Pozice: řidič sk. C
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 28 000 - 30 000 Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů firemní akce příspěvek na životní připojištění sleva na firemní výrobky/služby kafetérie