PRÁCE 🧰

Řidič kamionu - Hradec Králové

aktualizováno před týdnem a více řidič kamionu řidič motorového vozidla

O nás

Naše zkušenosti začínají rokem Společnost Premier Logistics spol. s r.o. působí na trhu silniční nákladní dopravy.
Zabýváme se především mezinárodní nákladní dopravou, spedicí, logistikou, skladováním zboží, dále nabízíme pneuservis a základní servisní služby

Náplň práce:

Nabízíme práci řidiče mezinárodní kamionové dopravy plachtovými návěsy po EU – převážně Francie, Německo, Benelux, Itálie a Rakousko. Nakládky a vykládky se opakují, jezdíme pro vlastní zákazníky.

Co od Vás očekáváme:

  • bezúhonnost
  • profesní průkaz
  • zodpovědný přístup
  • dodržování Nařízení AETR)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • obvyklý minimální čistý výdělek 22400 Kč až 30000 Kč skládá se z čisté mzdy, stravného a kapesného. Víkendy jsou dobrovolné
  • náborový příspěvek
  • náhrada za čerpání dovolené denně + průměrná mzda, příplatky za vícenakládky, za ADR a zvláštní prémie podle výkonů
  • zkušené dispečery, kteří znají svoji práci
  • slušné jednání
  • návraty domů nebo na základnu
  • parkování v místě bydliště nebo na základnách firmy v Cerekvici nad Bystřicí a České Skalici
  • vlastní technické zázemí – opravy a údržba „doma“

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič kamionu - Hradec Králové

Zaměstnavatel: Premier Logistics, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Pozice: řidič kamionu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 22 400 - 30 000 Kč