PRÁCE 🧰

Řidič cisterny na svoz mléka Opočno

aktualizováno před týdnem a více řidič VKD řidič motorového vozidla

ZDAR, a.s.

Opočno

od 43 000 Kč

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Máte praxi a příslušné řidičské oprávnění? Chcete být každý den doma?

Momentálně hledáme řidiče z oblasti Opočna. Náplní práce je svoz mléka cisternovou soupravou vozidel (auto + přívěs) ze zemědělských farem do mlékárny BOHEMILK v Opočně.

Nabízíme Vám stabilní zázemí prosperující dopravní společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě a svozu mléka.

POŽADUJEME:

  • vyučení bez maturity, praxe minimálně 2 roky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu

NÁPLŇ PRÁCE

  • svoz mléka ze zemědělských farem + převozy mléka mezi mlékárnami
  • pravidelné trasy
  • pracovní režim: nepřetržitý provoz, turnusové směny – týdenní plánování, vícečlenné posádky na vozidle, každodenní návrat domů
  • nákladní vůz, který budete řídit: cisternové vozidlo SCANIA (nástavba SCHWARTE) + přívěs MAFA (nástavba SCHWARTE)

NABÍZÍME:

  • hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • pravidelné školení profesní způsobilosti řidiče, lékařské prohlídky a karta do tachografu v režii zaměstnavatele
  • zaškolení pod vedením zkušeného pracovníka (ukázka tras, obsluha cisterny aj.)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • průměrný hrubý měsíční příjem: 43.000 Kč + stravné dle odpracovaných směn, vše na výplatní pásce

Skvělé benefity, mezi které patří:

  • Multifunkční karta PLUXEE
  • Výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky ( běžně ušetříte až 1000,- Kč/ měsíčně)
  • Odměny při životních a pracovních výročích zaměstnance
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

Příspěvky na:

  • dovolenou až 10.000 Kč/ 1rok
  • penzijní pojištění 1.000 Kč/ měsíc
  • 1 dítě až 3.000 Kč/ rok na letní, sportovní, ozdravné nebo studijní pobyty

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič cisterny na svoz mléka Opočno

Zaměstnavatel: ZDAR, a.s.
Místo pracoviště: Opočno, Královéhradecký kraj
Pozice: řidič VKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 43 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou