PRÁCE 🧰

Prodejce vozů Lexus

aktualizováno před týdnem a více prodejce aut prodej a obchod

Společnost Auto Eder s.r.o. působí na trhu již 14 let a nepřetržitě se vyvíjí v oblasti prodeje a servisu automobilů značky Toyota a Lexus. Neustále se snažíme naše služby zákazníkům zdokonalovat a především rozšiřovat. Z tohoto důvodu naše společnost velmi rychle roste, a proto hledáme do týmu nové členy.
Máte v sobě obchodního ducha, nebo jsou auta vaším koníčkem?

Hledáte perspektivní práci ve stabilním prostředí? Jste týmový hráč a člověk orientovaný na výsledek? Pak hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?

  • Prodej osobních vozů prémiové značky Lexus
  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Odborné poradenství zákazníkům při prodeji vozů
  • Provádění zkušebních jízd
  • Udržovaní obchodních vztahů společnosti, reprezentace společnosti
  • Budování a sdílení firemní kultury
  • Administrativa spojená s prodejem vozů

Co od Vás očekáváme?

  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikační dovednosti
  • Obchodní zkušenosti výhodou
  • Zájem o oblast automobilového průmyslu
  • Pozitivně naladěnou dynamickou osobu
  • Chuť se dál rozvíjet a pomáhat budovat dobré jméno firmy
  • Proaktivní přístup
  • Nadšení pro nové výzvy a jejich správné uchopení

Co Vám nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit Vašimi prodejními výsledky
  • Profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • Pravidelná školení
  • Týmové akce a firemní benefity

Informace o nabídce Prodejce vozů Lexus

Zaměstnavatel: Auto Eder s.r.o.
Místo pracoviště: Chebská 392/116b, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Pozice: prodejce aut
Zařazení: prodej a obchod