PRÁCE 🧰

PRACOVNÍK VE SKLADU - ŘIDIČ VZV

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

DO SKLADU VE TŘÍSMĚNNÉM PROVOZU PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY (M/Ž).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce s manipulační technikou - VZV, logistický vláček
  • Zásobování výrobních linek
  • Nakládka a vykládka materiálu a výrobků ve skladu
  • Spolupráce při inventarizaci skladu
  • Vedení skladové evidence

POŽADAVKY:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Platný VZV průkaz - možnost obnovení v naší společnosti
  • Zkušenosti v automotive výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Pozitivní přístup a férové jednání
  • Spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Zaučení na pozici od zkušených kolegů
  • Čisté a bezpečné pracovní prostředí v rostoucí firmě
  • Solidní přístup a dodržování pracovněprávní legislativy je pro nás samozřejmostí
  • Práce bez víkendových směn

BENEFITY:

  • Motivační systém odměňování – v závislosti na zkušenostech kandidáta
  • Měsíční výkonové prémie (až 3.000,- Kč) a další bonusy
  • Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % - 6 % hrubé mzdy, tzn. v průměru 1.000 - 3.000,- Kč v závislosti na výši mzdy
  • 13. mzda (ve výši jedné měsíční mzdy, není vázáno na plnění cílů), 14. mzda (vyplacena v závislosti na výkonnosti závodu)
  • Příspěvek na závodní stravování (dotované obědy, kantýna v areálu závodu) – cena za oběd 25,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za zlepšovací návrhy – až 25.000,- Kč
  • Možnost využití firemní autobusové dopravy
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta – až 50.000,- Kč
  • Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
  • Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
  • Sportovní programy
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti Textron

Informace o nabídce PRACOVNÍK VE SKLADU - ŘIDIČ VZV

Zaměstnavatel: Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
Místo pracoviště: Bakovská 36, Kněžmost, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 31 000 - 44 000 Kč