PRÁCE 🧰

Skladník/ce - Kurýr/ka rozvozové služby – Benešov

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Křižíkova 1590, Benešov

Jsme  inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě  toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od  roku 2004, historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme  si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a  Východní Evropě.

Náplň práce:

  • Skladová manipulace se  zbožím v oblasti sortimentu autodílů, autopříslušenství a doplňků - příjem,  zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží
  • Kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek, související  administrativa, práce se čtečkou EAN kódů
  • Denní rozvoz objednaného zboží pravidelným klientům (zejm. autoservisům) v  regionu Benešov a okolí - realizace závozu zboží podle předem naplánovaného harmonogramu,  samostatné řešení situací na trase s cílem včasného doručení zásilek, osobní  předání objednávky a komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s týmem pobočky Inter Cars v Benešově

Požadujeme:

  • PC dovednosti - uživatelsky
  • ŘP skup. B - praxi v řízení vozidla alespoň 1 rok (výhodou zkušenost s  řízením dodávky)
  • Flexibilitu, zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost,  komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat,  zákaznický přístup, loajalitu, bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Výhodou zkušenosti se zařízením pro čtení EAN kódů

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní  seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním  zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí nebo absolventy - kompletně  zaškolíme
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: pobočka  Inter Cars Česká republika s.r.o., Benešov, Křižíkova 1590, PSČ 256 01

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Skladník/ce - Kurýr/ka rozvozové služby – Benešov

Zaměstnavatel: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Místo pracoviště: Křižíkova 1590, Benešov, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování