PRÁCE 🧰

Obchodní zástupce v Ostravě

aktualizováno před týdnem a více obchodní zástupce prodej a obchod

Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Vratimovská 659/67, Ostrava

Jsme inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od roku 2004, historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a Východní Evropě.

Náplň práce:

  • Prezentace sortimentu a služeb Inter Cars ve svěřeném regionu - Ostrava a okolí, Moravskoslezský kraj
  • Příprava nabídek
  • Představování nových výrobků, informování o speciálních akcích pro partnery, o kampaních na vybrané druhy zboží, apod.
  • Péče o stávající portfolio zákazníků - udržování a rozvoj pozitivních a trvalých vztahů, denní komunikace se zákazníky e-mailem, telefonicky, osobně
  • Aktivní akvizice nových zákazníků
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodní výsledky
  • Spolupráce s týmem pobočky Inter Cars v Ostravě

Požadujeme:

  • Prokazatelnou úspěšnou praxi v obdobné pozici
  • Znalost techniky osobních automobilů a orientaci v sortimentu autodílů a autopříslušenství
  • Vítána znalost motocyklů, nákladních aut, autobusů, dílenského vybavení a garážové techniky autoservisů, apod.
  • Výborné obchodně-prodejní, komunikační a organizační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, cílevědomost, chuť být obchodně úspěšný, týmového hráče, který na sobě chce stále pracovat, bezúhonnost
  • Uživatelskou dovednost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Motivující finanční ohodnocení: fix + provize z dosažených obchodních výsledků, podporu v počátečním období
  • Mobilní telefon, notebook, tablet
  • Služební vozidlo (i k soukromým účelům)
  • Dlouhodobou perspektivu pro motivované a schopné obchodníky
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Přidělený obchodní region: Ostrava a okolí, Moravskoslezský kraj
  • Pracoviště: pobočka Inter Cars Česká republika s.r.o., Ostrava - Kunčičky, Vratimovská 659/67, PSČ 718 00
  • Pro bližší informace kontaktujte: Jiří Macura na telefonní čísle uvedeném níže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Obchodní zástupce v Ostravě

Zaměstnavatel: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Místo pracoviště: Vratimovská 659/67, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: obchodní zástupce
Zařazení: prodej a obchod
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky auto i pro soukromé účely bonusy/prémie firemní akce mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby notebook závodní stravování