Mechanik stavebních strojů / automechanik - Strojrent s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Strojrent s.r.o.

Brno

Do našeho servisního střediska ve Velkých Němčicích přijmeme dalšího kolegu, který se nám pomůže starat o osobní automobily a přes 100 vlastních strojů malé a velké mechanizace.

Požadavky

našeho nového kolegu si představujeme jako člověka, který:

  • 1) je ideálně vyučený v oboru, (Stačí nám základní znalost, na které se dá při chuti se vše naučit velmi dobře stavět).
  • 2) je fyzicky zdatný a manuálně zručný, (Bavíme se tady o těžkých hadicích do stavebních strojů, nejen hadičkách do auta.)
  • 3) řidičský průkaz sk. B, (Samozřejmě oceníme i další skupiny.)
  • 4) je otevřený se učit dalším věcem (Vlastníme široké portfolio strojů – různé typy různých značek – kdo chce nasbírat zkušenosti, přijde si u nás na své.)

Náplň práce

jak zhruba vypadá typický den mechanika:

  • Z největší části jsou to mechanické práce (klasické práce okolo motoru), hydraulika a běžná údržba (výměny opotřebených částí). S čím se setkáváme spíše okrajově, jsou elektronika a diagnostika. Opravujeme si pouze vlastní stavební vozy a firemní automobily a z toho nejvíc se nám pod ruce dostávají kloubové dumpery. Práci provádíme v našem prostorném servisním středisku nebo vyjíždíme v plně vybavených autech do terénu, pomoci chlapům na stavbu.

Co nabízíme

co by se u nás novému kolegovi mohlo líbit:

  • Jistota zaměstnání: To znamená Smlouvu na dobu neurčitou ihned po zkušební době, ne až po roce nebo více letech. A práci v rostoucí firmě zabývající se perspektivním oborem.
  • Pohodová atmosféra: Uvědomujeme si, jak důležitá je atmosféra v práci a lidi, se kterými se obklopujeme. Normohodiny se u nás nepočítají.
  • Moderní pracovní prostředí: Máme plně vybavenou dílnu, kvalitní montážní nástroje a vše v aku – žádné šňůry. K tomu nadupané servisní vozy (pojízdné dílny), které jsme si vybavili na základě našich zkušeností.
  • Férové jednání: Našeho pana majitele je možné potkat v riflích na dílně. Ke každému přistupuje férově a nabízí možnost řešit veškeré požadavky narovinu.
  • Finanční stabilita: Pracovní trh neustále sledujeme a nabízíme konkurenceschopné mzdy a k nim navíc odměny za výkon.
  • Firemní akce: Volno strávené zábavou a časem na odpočinek a pobavení se i mimo pracovní prostředí.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Mechanik stavebních strojů / automechanik - Strojrent s.r.o.

Zaměstnavatel: Strojrent s.r.o.
Místo pracoviště: Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: firemní akce