🇦🇹 Diesel 1,64 € Natural 95 1,66 € 🇨🇿 Diesel 37,21 Kč Natural 95 39,73 Kč 🇩🇪 Diesel 1,66 € Natural 95 1,84 € 🇫🇷 Diesel 1,68 € Natural 95 1,84 € 🇭🇷 Diesel 1,38 € Natural 95 1,47 € 🇭🇺 Diesel 598,70 HUF Natural 95 602,40 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,85 € 🇵🇱 Diesel 6,56 PLN Natural 95 6,61 PLN 🇸🇮 Diesel 1,46 € Natural 95 1,47 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,63 € 🇦🇹 Diesel 1,64 € Natural 95 1,66 € 🇨🇿 Diesel 37,21 Kč Natural 95 39,73 Kč 🇩🇪 Diesel 1,66 € Natural 95 1,84 € 🇫🇷 Diesel 1,68 € Natural 95 1,84 € 🇭🇷 Diesel 1,38 € Natural 95 1,47 € 🇭🇺 Diesel 598,70 HUF Natural 95 602,40 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,85 € 🇵🇱 Diesel 6,56 PLN Natural 95 6,61 PLN 🇸🇮 Diesel 1,46 € Natural 95 1,47 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,63 €
PRÁCE 🧰

Automechanik, autoelektrikář Ústí nad Labem

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

PŘEDVÝBĚR.CZ

ÚSTÍ NAD LABEM

40 000 - 60 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce

  • Pro našeho klienta, autorizovaný servis IVECO, který se zabývá opravami nákladních a přípojných vozidel všech značek, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Automechanik/ Autoelektrikář.

Náplň práce

  • Servis nákladních vozidel
  • Provádění garančních prohlídek
  • Provádění pravidelného servisování
  • Po zaškolení možnost vykonávat diagnostiku vozidel

Požadujeme

  • Vyučení v oboru, popřípadě praxe v oboru oprav nákladních vozidel
  • Ovládání diagnostik výhodou
  • Časovou flexibilitu, 1x za tři týdny sobotní směna + týdenní pohotovost 24h
  • Ochotu pracovat a nadále se vzdělávat

Nabízíme

  • Měsíční ohodnocení dle výkonů a kvality odvedené práce
  • Příplatek na stravování a další benefity
  • Možnost ubytování v nově zrekonstruovaném bytě 2+1, lze jej i plně zařídit!

Další informace

  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
  • Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
  • Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
  • Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o nabídce Automechanik, autoelektrikář Ústí nad Labem

Zaměstnavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ
Místo pracoviště: ÚSTÍ NAD LABEM, Ústecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 60 000 Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení v oboru