PRÁCE 🧰

Projektový manažer

Máš rád ve věcech pořádek a zkušenosti s projektovým řízením? Na Portálu řidiče možná hledáme právě tebe a můžeš se stát platným členem týmu, který bude zodpovědný za plánování a řízení práce.

Požadavky na projektového manažera

  • Ve všem musí být pořádek, za který neseš zodpovědnost,
  • složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly, které zadáš správným lidem,
  • termín a realizací úkolů si dokážeš pohlídat,
  • jsi dotahovač, který dohlédne na perfektní výstup,
  • máš zkušenosti s řízením projektů v marketingu nebo výrobě,
  • zodpovědnost a proaktivní přístup.

Náplň práce projektového manažera

  • Převzetí zakázky a zadání od vedení či obchodního týmu,
  • rozplánování, zadání a řízení projektu,
  • zapracování objektivních změn v průběhu života projektu,
  • koordinace interních i externích spolupracovníků na jednotlivých projektech,
  • kontrola plnění termínů,
  • proaktivní řešení krizových scénářů,
  • reporting.

Co nabízíme projektovému manažerovi

  • Adekvátní odměnu odpovídající tvým znalostem a zkušenostem,
  • pravidelnou a různorodou práci na zajímavých projektech,
  • možnost podílet se na růstu jednoho z největších auto-moto portálu v ČR,
  • přiučíš se online marketingu a když budeš chtít,
  • rádi tě vezmeme s sebou na jednání za klientem (abys napřímo nasál jeho požadavky),
  • kanceláře v centru Pardubic,
  • kvalitní káva zdarma,
  • firemní aktivity a další benefity,
  • rádi tě postupně naučíme co umíme.

Zaujala tě nabídka práce projekťáka pro Portál řidiče? Dej nám o sobě vědět